Młode głosy na scenie: poznaliśmy laureatów konkursu „Śpiewamy z Fasolkami”
Emocje, tremę i radość było słychać w każdym wejściu na scenę. Za nami IV Edycja Konkursu Piosenki Dziecięcej „Śpiewamy z Fasolkami”, podczas której najmłodsi wykonawcy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, walcząc o miejsca na podium i wyróżnienia.
Jury wysłuchało wszystkich prezentacji i wskazało zwycięzców
Po przesłuchaniu wszystkich występów komisja konkursowa w składzie: pani Julita Kaczyńska oraz pani Marta Kozikowska wyłoniła laureatów tegorocznej odsłony wydarzenia. W gronie nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele zarówno szkół podstawowych, jak i przedszkoli publicznych.
- I miejsce: Agata Klepadło (Szkoła Podstawowa nr 10)
- II miejsce: Kinga Radgowska (Przedszkole Publiczne nr 9)
- III miejsce: Weronika Samchenko (Przedszkole Publiczne nr 5)
Wyróżnienia i nagrody dla wszystkich uczestników
Organizatorzy podkreślają, że konkurs ma być nie tylko rywalizacją, ale też świętem dziecięcej muzyki. Dlatego - niezależnie od wyniku - każde dziecko opuszczało wydarzenie z pamiątką i upominkiem.
Wyróżnienia otrzymały:
- Oliwia Jakubowska (Szkoła Podstawowa nr 10)
- Idalia Milewska (Przedszkole Publiczne nr 10)
- Urszula Makarska (Przedszkole Publiczne nr 5)
Jak poinformowano, wszyscy uczestnicy festiwalu zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami oraz atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. Podziękowania skierowano również do osób zaangażowanych w organizację i sprawny przebieg wydarzenia, a szczególne słowa wdzięczności trafiły do sponsorów, dzięki którym możliwe było ufundowanie nagród.
Wszystkim dzieciom dziękujemy za piękny wkład artystyczny i serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku.
Organizatorzy konkursu
IV Edycja „Śpiewamy z Fasolkami” po raz kolejny pokazała, że lokalne przedszkola i szkoły rozwijają talenty, które warto zauważać i wspierać - od pierwszych, nieśmiałych prób po pewne, sceniczne wykonania.
Komentarze (0)
Brak komentarzy. Bądź pierwszy!