Witam jestem emerytem mundurowym szukam pracy na 1/2, 3/4 etatu, kierowca kat b nie taxi ,kurierka lub dostawy jedzenia. Forma umowy do dogadania się. Kontakt przez lento.
Informacje kontaktowe
To ogłoszenie pochodzi z zewnętrznego serwisu ogłoszeniowego. Aby zobaczyć pełen opis, dane kontaktowe wystawcy i dodatkowe zdjęcia, przejdź do źródła.